C/C++ Developer/Telekomunikace


Pro našeho klienta vyvíjíme produkt v oblasti telekomunikací, který se využívá pro řízení železniční dopravy v mnoha různých zemích v Evropě, Asii nebo třeba Austrálii.

Při jeho vývoji pracujeme s řadou zajímavých technologií, ať už s obecnými standardy, jako je SIP, tak se specializovanými technologiemi, jako je například GSM-R.

Na vývoj využíváme Visual Studio a bez čeho se při práci rozhodně neobejdeme, je dobrá znalost C++. Kromě toho pracujeme s MFC, JSON, rabbitMQ, XML, HTTP, WebSockets a dalšími. Ve všem ale není třeba být hned od začátku expert.

Práce vývojáře u nás pokrývá celou šíři toho, co k programování patří – od analýzy a návrhu, přes vývoj nových funkcí, programátorské testování, bugfixing až po dokumentaci.

Naším klientem je zahraniční firma, proto máme veškerou komunikaci se zákazníkem (psanou i mluvenou) v angličtině. Není ale potřeba cestovat.

Na produktu pracujeme společně s kolegy z Prahy a Ostravy a bez problému spolu komunikujeme prostřednictvím telefonu, skypu nebo chatu.

Přidejte se také k našemu týmu a pracujte s námi na vývoji komunikačního terminálu pro tisíce lidí, kteří po celém světě řídí dopravu na železnicích!