Embedded vývojář C/C++

  • Budete pracovat na vývoji nízkoúrovňového firmwaru pro automobilové řídící jednotky, které jsou používané v sériovém provozu, jako jsou např. převodovky.
  • Váš software bude zodpovědný za přípravu prostředí a spuštění hlavní aplikace.
  • Firmware budete vyvíjet v jazycích C a C++ v prostředí Microsoft Visual Studio a Eclipse.
  • Testovat budete buď v simulaci na PC, nebo ladit běh přímo na řídících jednotkách.
  • Nemusíte mít zkušenosti z vývojem v automobilového průmyslu, s prací na veškerých nástrojích vás seznámíme a zaučíme, komunikační protokoly vysvětlíme.
  • Budete používat robustní systémy podpory vývoje od IBM (ClearCase, ClearQuest, DOORS).
  • Budete se starat o to, že je vaše práce bude dobře dokumentovaná a kvalitně otestovaná (unit testy, funkční testy).
  • Seznámíte se s diagnostikou v autech, používat budete v automobilovém průmyslu rozšířené nástroje od Vectoru jako jsou CANape, CANoe, CANalyzer, CANdelaStudio, DaVinci Configurator.
  • Setkáte se se spoustou technologií, jako jsou komunikační sběrnice v autech (CAN FD, FlexRay, DoIP), architekturou AUTOSAR, diagnostickými protokoly (UDS, SAE J1939, XCP), komunikací s periférii (SPI, GPIO)
Nahrajte Vaše CV (max. velikost souboru 2MB)

Odkud jste se o CertiConu dozvěděl(a)?:*

Dobrovolně souhlasím se zpracováním zaslaných osobních údajů společností CertiCon a.s., IČO 25083341, se sídlem Evropská 2758/11, 160 00 Praha 6 (dále jen „správce“), za účelem vedení mé osoby v evidenci uchazečů o zaměstnání u správce a případné zasílání nabídek zaměstnání u správce.

Dále pak souhlasím se zpracováním těchto osobních údajů správcem pro účely zasílání obchodních a marketingových sdělení správce a pozvánek na akce, veletrhy a workshopy.

Osobní údaje budou zpracovávány do okamžiku odvolání souhlasu, nebo dokud to bude nezbytné, nejdéle však po dobu pěti let. Před uplynutím tohoto období mne mohou zaměstnanci správce kontaktovat za účelem obnovení souhlasu. Souhlas mohu vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na emailovou adresu gdpr@certicon.cz nebo zasláním dopisu na adresu sídla správce.

Veškerá Vaše práva, stejně jako další podrobnosti o tom, jakým způsobem zpracováváme Vaše osobní údaje, naleznete v dokumentu Zásady ochrany osobních údajů, umístěném na našich internetových stránkách na adrese https://www.certicon.cz/index.php/privacy-policy/