FE Developer

S Passengerou se snažíme zpříjemnit lidem cestování a dopravcům dát do ruky platformu pro budování flotily připojených vozidel, se kterou by mohli být svým cestujícím blíž. Jsme původem česká, nicméně globálně působící firma specializovaná na poskytování informací, zábavy a internetové konektivity na palubách dopravních prostředků. Stavíme na speciálním hardwaru a sami jej dále uzpůsobujeme našim potřebám. Vyvíjíme palubní informační a zábavní systém pro cestující, palubní cestovní asistenty poháněné umělou inteligencí, komunikační a obchodní platformy pro dopravce, ať už se jedná o vlaky, autobusy nebo lodě.

  • Na světě je jen několik firem, které dělají podobnou věc v komplexitě jako Passengera, většinou jen část z toho – jsme globální, máme zákazníky různě po světě, zkoušíme nové věci, díváme se do blízké budoucnosti – autonomní vozidla, umělá inteligence. A myslíme si, že ta možnost být u něčeho nového co vzniká, že ta za to stojí.
  • Passengera je distribuovaná platforma, má svou cloudovou část a přímo na palubách dopravních prostředku pak server, který poskytuje internetovou konektivitu a informace cestujícím – prostřednictvím webové aplikace v jejich zařízeních, například mobilu, nebo na obrazovkách umístěných na palubě nebo napojením na další systémy na palubě.
  • Vyvíjet frontend v Passengeře znamená pracovat na vývoji několika typů aplikací pro různé typy zařízení. Při vývoji klademe důraz na jednoduchost a minimalismus, tak abychom udrželi celé řešení dobře funkční pro velké množství různých zákazníků. Pracujeme hodně s multimediálním obsahem, mapami a dalším interaktivním obsahem a řešíme i hodně specifických problémů, například jak zajistit cestujícím co nejlepší UX zážitek při připojení k internetu.
  • Naše FE prostředí: React.js, Redux/Saga, Reselect. Píšeme v ECMA scriptu, plánujeme přechod na TypeScript
  • Se vším důležitým a podstatným, co je spojeno s Passengerou, tě seznámíme.
  • Potřebujeme tvé nadšení pro vývoj frontendu, zkušenosti s React.js i chuť se učit nové věci.
  • Naše servery běží na Linuxu, výhodou bude zkušenost s Bash/NodeJS.
  • Používáme Gitlab, ale zkušenosti s GITem přes konzoli se ti budou hodit.
  • Nabízíme ti příležitost pracovat ve zkušeném týmu a být součástí něčeho, co dává smysl a co tě bude bavit.