Frontend Developer

Společnost Passengera s.r.o. vyvíjí a prodává specializovanou komunikační a zábavní aplikaci pro cestující veřejnou dopravou (vlaky, autobusy) po celém světě. Je členem skupiny CertiCon Group, která se specializuje na komplexní služby v oblasti návrhu, vývoje, diagnostiky a testování softwaru a návrhu analogových a digitálních integrovaných obvodů. Skupina CertiCon Group realizuje náročné aplikace v oblasti zdravotnictví, telekomunikací a průmyslové výroby, rozhodování, diagnostiky a počítačového vidění.

» Baví Tě frontend a už za sebou máš pár úspěšných projektů?
» Pojď s námi spolupracovat na vývoji řešení Passengera – platformy, poskytující cestujícím informace, media a wifi na palubě vlaků a autobusů – tvoji odpovědností bude vyvíjet frontendovou aplikaci vytvořenou v React JS, tedy přímo to, co vidí uživatelé ve svých zařízeních.
» Budeš zapojen v týmu, který přímo vyvíjí celé řešení. Passengera je distribuovaná aplikace, postavená na Reactu, PHP Symfony, Doctrine, Nginxu, Redisu a Pythonu.

Vše potřebné související s Passengera Ti vysvětlíme a naučíme Tě, nicméně, využiješ tyto znalosti:

» dobrá znalost JS, Reactu, Redux
» zkušenosti s distribuovanými aplikacemi
» zkušenosti s Linuxem, práci v síti, VPN
» zkušenosti s Git

V týmu mluvíme česky, ale našimi klienty jsou často dopravci v zahraničí, proto potřebujeme, abys byl schopen komunikovat v angličtině a dále, abys byl pečlivý, a psal přehledný a strukturovaný kód. A taky budeme rádi, když s Tebou bude legrace.
Nabízíme Ti možnost, pracovat ve zkušenému týmu, podílet se na projektu, na který budeš moci být hrdý nebo hrdá, a která tě věříme bude bavit.

 

Nahrajte Vaše CV (max. velikost souboru 2MB)

Odkud jste se o CertiConu dozvěděl(a)?:*

Dobrovolně souhlasím se zpracováním zaslaných osobních údajů společností CertiCon a.s., IČO 25083341, se sídlem Evropská 2758/11, 160 00 Praha 6 (dále jen „správce“), za účelem vedení mé osoby v evidenci uchazečů o zaměstnání u správce a případné zasílání nabídek zaměstnání u správce.

Dále pak souhlasím se zpracováním těchto osobních údajů správcem pro účely zasílání obchodních a marketingových sdělení správce a pozvánek na akce, veletrhy a workshopy.
Osobní údaje budou zpracovávány do okamžiku odvolání souhlasu, nebo dokud to bude nezbytné, nejdéle však po dobu pěti let. Před uplynutím tohoto období mne mohou zaměstnanci správce kontaktovat za účelem obnovení souhlasu. Souhlas mohu vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na emailovou adresu gdpr@certicon.cznebo zasláním dopisu na adresu sídla správce. Veškerá Vaše práva, stejně jako další podrobnosti o tom, jakým způsobem zpracováváme Vaše osobní údaje, naleznete v dokumentu Zásady ochrany osobních údajů, umístěném na našich internetových stránkách na adrese https://www.certicon.cz/index.php/privacy-policy/