Full Stack Developer, Computer Vision

Pojďte s námi převádět nápady do praxe. Zajímají vás algoritmy v oblasti zpracování obrazu, rozpoznávání obličejů, sledování objektů? Lákají vás pojmy jako neuronové sítě? Chcete s námi učit počítače rozpoznávat, co se děje na videu? Naši výhodou je, že naši výzkumnou část můžeme převádět do praxe a realizovat naše nápady na ostrých produktech.

Na našem projektu používáme:

» Client: JavaScript (AngularJS 1.5), Bootstrap.

» Server: Java (Spring, Hibernate), SQL (MySQL).

Co bychom od vás chtěli:

» Hledáme člověka, který chce řešit obě strany barikády: client a server.

» Schopnost a chuť programovat v Javě/JavaScriptu.

» Zájem o oblast computer vision.

Plusové body získáte za znalost:

» Git

» Maven

» NodeJS, Bower, Grunt

» Docker

» Linux

Na co se můžete těšit:

» Nejkrásnější výhled na centrum Plzně.

» Dobrou partu lidí.

» Dostatek času na odpočinek: 25 dní dovolené a Sick Days.

» Multisport kartu, příspěvek na penzijní pojištění, zaměstnanecké akce.

 

Nahrajte Vaše CV (max. velikost souboru 2MB)

Odkud jste se o CertiConu dozvěděl(a)?:*

Dobrovolně souhlasím se zpracováním zaslaných osobních údajů společností CertiCon a.s., IČO 25083341, se sídlem Evropská 2758/11, 160 00 Praha 6 (dále jen „správce“), za účelem vedení mé osoby v evidenci uchazečů o zaměstnání u správce a případné zasílání nabídek zaměstnání u správce.

Dále pak souhlasím se zpracováním těchto osobních údajů správcem pro účely zasílání obchodních a marketingových sdělení správce a pozvánek na akce, veletrhy a workshopy.

Osobní údaje budou zpracovávány do okamžiku odvolání souhlasu, nebo dokud to bude nezbytné, nejdéle však po dobu pěti let. Před uplynutím tohoto období mne mohou zaměstnanci správce kontaktovat za účelem obnovení souhlasu. Souhlas mohu vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na emailovou adresu gdpr@certicon.cznebo zasláním dopisu na adresu sídla správce

Veškerá Vaše práva, stejně jako další podrobnosti o tom, jakým způsobem zpracováváme Vaše osobní údaje, naleznete v dokumentu Zásady ochrany osobních údajů, umístěném na našich internetových stránkách na adrese https://www.certicon.cz/index.php/privacy-policy/