ICT Infrastructure Engineer – part-time

Nemůžete narazit na brigádu s relevantní praxí? Tak jste konečně na správném místě. Nabízíme zajímavou práci na dva dny v týdnu pro nadšeného člověka (nejlépe student/ka), kterého zajímá automotive prostředí a rozvoj ICT infrastruktury. Zapojíte se do projektového týmu pro řízení IT managementu. Budete se podílet na přípravě nových investičních projektů z hlediska IT a dalších odborných činností. Chceme doplnit naše kapacity o technicky zdatného člověka, který je orientovaný na SW i HW.

  • Budete pracovat na velmi zajímavých projektech u automotive zákazníka v Mladé Boleslavi, kde si budete moci „osahat” technologie, které IT konzultanti často znají jen teoreticky.
  • Budete součástí zkušeného IT týmu, který realizuje ICT infrastrukturu (datové sítě, datová centra, bezpečnost a jiné).
  • Nemine Vás práce na projektech s F5 technologií (load balancing, web aplikační FW, access policy manager, cloud based web aplikační FW a jiné).
  • Získáte zkušenosti z praxe a možnost získat F5 certifikaci.

 

Nahrajte Vaše CV (max. velikost souboru 2MB)

Odkud jste se o CertiConu dozvěděl(a)?:*

Dobrovolně souhlasím se zpracováním zaslaných osobních údajů společností CertiCon a.s., IČO 25083341, se sídlem Evropská 2758/11, 160 00 Praha 6 (dále jen „správce“), za účelem vedení mé osoby v evidenci uchazečů o zaměstnání u správce a případné zasílání nabídek zaměstnání u správce.

Dále pak souhlasím se zpracováním těchto osobních údajů správcem pro účely zasílání obchodních a marketingových sdělení správce a pozvánek na akce, veletrhy a workshopy.

Osobní údaje budou zpracovávány do okamžiku odvolání souhlasu, nebo dokud to bude nezbytné, nejdéle však po dobu pěti let. Před uplynutím tohoto období mne mohou zaměstnanci správce kontaktovat za účelem obnovení souhlasu. Souhlas mohu vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na emailovou adresu gdpr@certicon.cz nebo zasláním dopisu na adresu sídla správce.

Veškerá Vaše práva, stejně jako další podrobnosti o tom, jakým způsobem zpracováváme Vaše osobní údaje, naleznete v dokumentu Zásady ochrany osobních údajů, umístěném na našich internetových stránkách na adrese https://www.certicon.cz/index.php/privacy-policy/