Java Developer

Hledáme Java developera, který bude mít unikátní příležitost podílet se na vývoji vlastního produktu, který začal jako výzkumný projekt.
Hledáme zkušené developery, ale i absolventy s chutí a nadšením pracovat na produktu, který si získal zákazníka jako je Airbus, na produktu, který bude nasazován celosvětově.

Čemu se budete věnovat?

» Projekt řeší plánování a optimalizaci výroby v leteckém průmyslu, kde jen výroba jednoho křídla je popsána tisíci operacemi.

» Na projektu se výhradně programuje v Javě.

» Projekt je rozdělen na tři zásadní komponenty: plánovač (rozvrhovač), server a desktopového klienta.

» Plánovač řeší samotnou optimalizační úlohu pomocí constrain programming s využitím multi-agentní systémové architektury.

» Server píšeme v čisté Javě, přecházíme na microservices, aplikace poběží jako high available private cloud, data ukládáme do MySQL databáze.

» Klient je postavený na NetBeans platformě, používáme framework JavaFX a Spring pro GUI.

» Pro všechny komponenty píšeme unit testy ve frameworku jUnit.

» Architektura řešení je navržena s ohledem na splnění požadavků na škálovatelnost, dostupnost a rozložení výkonu (load balancing) vyplývajících z velkých objemů zpracovaných dat i výpočetní náročnosti použitých algoritmů.

» Pro řízení projektu používáme SCRUM.

Jak se kvalifikujete?

» Znalost programovacího jazyka Java.

» Objektově orientované programování.

» Analytické myšlení.

» Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni.

Na co se u nás můžete těšit?

» Na projekt, se kterým se můžete pochlubit.

» Partu nadšenců, zapálených do nového produktu.

» Prostředí ryze české IT společnosti, působící na mezinárodním poli.

» Dostatek času na odpočinek: 25 dní dovolené a Sick Days.

» Multisport kartu, příspěvek na penzijní pojištění, zaměstnanecké akce.

 

Nahrajte Vaše CV (max. velikost souboru 2MB)

Odkud jste se o CertiConu dozvěděl(a)?:*

Dobrovolně souhlasím se zpracováním zaslaných osobních údajů společností CertiCon a.s., IČO 25083341, se sídlem Evropská 2758/11, 160 00 Praha 6 (dále jen „správce“), za účelem vedení mé osoby v evidenci uchazečů o zaměstnání u správce a případné zasílání nabídek zaměstnání u správce.

Dále pak souhlasím se zpracováním těchto osobních údajů správcem pro účely zasílání obchodních a marketingových sdělení správce a pozvánek na akce, veletrhy a workshopy.
Osobní údaje budou zpracovávány do okamžiku odvolání souhlasu, nebo dokud to bude nezbytné, nejdéle však po dobu pěti let. Před uplynutím tohoto období mne mohou zaměstnanci správce kontaktovat za účelem obnovení souhlasu. Souhlas mohu vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na emailovou adresu gdpr@certicon.cznebo zasláním dopisu na adresu sídla správce. Veškerá Vaše práva, stejně jako další podrobnosti o tom, jakým způsobem zpracováváme Vaše osobní údaje, naleznete v dokumentu Zásady ochrany osobních údajů, umístěném na našich internetových stránkách na adrese https://www.certicon.cz/index.php/privacy-policy/