Java vývojář

  • Budete pracovat na projektech, jejichž výsledek bude mít každodenní využití v automobilovém průmyslu. Na projektech, které mají za cíl vývoj SW pro autodiagnostiku.
  • Poznáte vnitřní komplexnost dnešních automobilů, budete se podílet na vývoji prostředí (IDE) pro design diagnostiky vozidel založené na technologiích OTX a ODX a na vývoji run-time části aplikace využívané v servisech a výrobních linkách po celém světě.
  • Poznáte aplikace, které používají renomované světové značky výrobců automobilů, ale i jiné techniky.
  • Jako člen našeho týmu se budete podílet na celém životním cyklu úkolu – od návrhu jednotlivých řešení přes jejich vlastni implementaci a testování pomocí unit testů, až po peer2peer kontrolu práce ostatních kolegů formou code review.
  • Aplikace jsou založené na platformě Eclipse RCP a OSGi.
  • V týmech je používán agilní přístup Scrum s podporou standardních nástrojů (JIRA, Confluence, FishEye a Crucible).

 

 

 

Nahrajte Vaše CV (max. velikost souboru 2MB)

Odkud jste se o CertiConu dozvěděl(a)?:*

Dobrovolně souhlasím se zpracováním zaslaných osobních údajů společností CertiCon a.s., IČO 25083341, se sídlem Evropská 2758/11, 160 00 Praha 6 (dále jen „správce“), za účelem vedení mé osoby v evidenci uchazečů o zaměstnání u správce a případné zasílání nabídek zaměstnání u správce.

Dále pak souhlasím se zpracováním těchto osobních údajů správcem pro účely zasílání obchodních a marketingových sdělení správce a pozvánek na akce, veletrhy a workshopy.

Osobní údaje budou zpracovávány do okamžiku odvolání souhlasu, nebo dokud to bude nezbytné, nejdéle však po dobu pěti let. Před uplynutím tohoto období mne mohou zaměstnanci správce kontaktovat za účelem obnovení souhlasu. Souhlas mohu vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na emailovou adresu gdpr@certicon.cz nebo zasláním dopisu na adresu sídla správce.

Veškerá Vaše práva, stejně jako další podrobnosti o tom, jakým způsobem zpracováváme Vaše osobní údaje, naleznete v dokumentu Zásady ochrany osobních údajů, umístěném na našich internetových stránkách na adrese https://www.certicon.cz/index.php/privacy-policy/