Java Developer

Pracujte s námi na inovativních projektech, jejichž výsledek bude mít každodenní využití v automobilovém průmyslu. Jedná se o projekty pro globální leadery, které mají za cíl vývoj SW pro diagnostiku různých typů vozidel. SW je používán jak v servisních střediscích po celém světě, tak i na samotné výrobní lince. Přidejte se k nám a rozjeďte to spolu s námi!

Na čem se u nás budete podílet?

» Na analýze, návrhu a vývoji celé sady diagnostických aplikací pro osobní či nákladní automobily, ale i motocykly a jiná průmyslová vozidla.

» Budete vyvíjet aplikace za použití těchto technologií – Java (desktop i web s celou řadou frameworků a knihoven), Eclipse/Equinox, HTML 5, JavaScript, Angular, JQuery a další.

» Na automatizovaném testování s využitím JUnit testů, Mockito, Selenium HQ a celou řadou HW a SW řešení pro simulaci řídicích jednotek vozidel.

» A samozřejmě půjde především o vývoj aplikací.

» Budete pracovat v Agile SCRUM týmu 2-6 kolegů a aktivně komunikovat s našimi zahraničními zákazníky v angličtině.

» Pokud budete chtít, je možnost vyjet i do zahraničí (v rámci Evropy).

Co od Vás očekáváme?

» VŠ vzdělání technického směru nebo SŠ s několikaletou praxí v oboru.

» Min. 4 roky praxe.

» Dobré analytické myšlení i komunikační schopnosti.

» Komunikativní znalosti AJ min. na úrovni B2.

Na co se u nás můžete těšit?

» Na přátelskou firemní atmosféru, kde si tykáme. Kolegové vám vždy ochotně poradí, pokud si nebudete vědět rady

» Podporujeme i sportovní aktivity, s kolegy si můžete zahrát např. futsal, badminton, floorbal nebo volejbal. Máme i multisportkarty

» Jsou pro vás připravené relaxační i herní zóny 🙂

» Společně pomáháme tam, kde nás potřebují (charitativní akce)

» Jsme ryze česká IT společnost, působící na mezinárodním poli a patříme mezi stabilní zaměstnavatele

» Poskytneme vám dostatek času na odpočinek: 25 dní dovolené a Sick Days

» Zaměstnáni budete v rámci pružné pracovní doby se smlouvou na dobu neurčitou

» Sídlíme hned u metra Dejvická

 

Nahrajte Vaše CV (max. velikost souboru 2MB)

Odkud jste se o CertiConu dozvěděl(a)?:*

Dobrovolně souhlasím se zpracováním zaslaných osobních údajů společností CertiCon a.s., IČO 25083341, se sídlem Evropská 2758/11, 160 00 Praha 6 (dále jen „správce“), za účelem vedení mé osoby v evidenci uchazečů o zaměstnání u správce a případné zasílání nabídek zaměstnání u správce.

Dále pak souhlasím se zpracováním těchto osobních údajů správcem pro účely zasílání obchodních a marketingových sdělení správce a pozvánek na akce, veletrhy a workshopy.

Osobní údaje budou zpracovávány do okamžiku odvolání souhlasu, nebo dokud to bude nezbytné, nejdéle však po dobu pěti let. Před uplynutím tohoto období mne mohou zaměstnanci správce kontaktovat za účelem obnovení souhlasu. Souhlas mohu vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na emailovou adresu gdpr@certicon.cznebo zasláním dopisu na adresu sídla správce. Veškerá Vaše práva, stejně jako další podrobnosti o tom, jakým způsobem zpracováváme Vaše osobní údaje, naleznete v dokumentu Zásady ochrany osobních údajů, umístěném na našich internetových stránkách na adrese https://www.certicon.cz/index.php/privacy-policy/