Chceš odhalovat chyby na webových aplikacích zachraňující lidské životy?

Čím se budeš zabývat?

Ráno přijdeš do práce, uděláš si čaj nebo kafe a půjdeš na scrum (pracuješ v SAFe).

Přes den pracuješ na celém řetězci testerských aktivit.

Od investigace, analýzy a formulace testovací strategie  na jednotlivé zákaznické požadavky až po samotné testování, jak manuální (exploratory), tak automatizované (checking).

Automatizaci děláš za pomocí BDD přístupu (Gherkin language) v C# a SpecFlow frameworku s využitím Coded UI knihoven anebo píšeš kód v TypeScriptu.

Podílíš se na řešení nejrůznějších problémů spojených s vývojem SW a komunikuješ přitom napříč celým distribuovaným týmem.

Odpoledne se setkáš na on-line mítinku s americkými kolegy v týmu.

 

Nahrajte Vaše CV (max. velikost souboru 2MB)

Odkud jste se o CertiConu dozvěděl(a)?:*

Dobrovolně souhlasím se zpracováním zaslaných osobních údajů společností CertiCon a.s., IČO 25083341, se sídlem Evropská 2758/11, 160 00 Praha 6 (dále jen „správce“), za účelem vedení mé osoby v evidenci uchazečů o zaměstnání u správce a případné zasílání nabídek zaměstnání u správce.

Dále pak souhlasím se zpracováním těchto osobních údajů správcem pro účely zasílání obchodních a marketingových sdělení správce a pozvánek na akce, veletrhy a workshopy.

Osobní údaje budou zpracovávány do okamžiku odvolání souhlasu, nebo dokud to bude nezbytné, nejdéle však po dobu pěti let. Před uplynutím tohoto období mne mohou zaměstnanci správce kontaktovat za účelem obnovení souhlasu. Souhlas mohu vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na emailovou adresu gdpr@certicon.cz nebo zasláním dopisu na adresu sídla správce.

Veškerá Vaše práva, stejně jako další podrobnosti o tom, jakým způsobem zpracováváme Vaše osobní údaje, naleznete v dokumentu Zásady ochrany osobních údajů, umístěném na našich internetových stránkách na adrese https://www.certicon.cz/index.php/privacy-policy/